12 Ekim 2015

Turkcell Kullanılan Paket Hataları

Hattıma tanımlanmış olan 4 GB internet paketimi kulanım süresine 10 gün kala standart olarak kullandığım gnc500 paketimi yeniledim 4 GB paketimde 2,400 MB İnternet kullanım hakkım vardı fakat yenilediğim pakette 2 GB internet hakkın vardı kulanım sırasında internet kotamın yeni tanımlanan paketten düştüğünü fark ettim ve 9 gün sonra 4gb internet paketimde bulunan 2,400 MB internetin silindiğini fark ettim resmen hırsızlık ve haksız kazanç bu Müşteri temsilcisini aradım ve yapacağımız bir şey yok dediler. Bu yüzden hattı kapatmaya karar verdim.

İlyas 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 13.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket öncelikleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön