01 Mayıs 2013

Turkcell Kullandığıma Pişman Ettiler!

Tim bayisinden aldığım Lumia 920 yedeklemeyi desteklemediği halde destekliyor diye bana satıldı durum ortaya çıkınca mağaza müdürü ve 532 teknoloji uzmanının görüşmesinde bu durumu ispatladım ama Turkcell 96 saat süre istedi 96 saat bitince bir 96 saat daha istedi oda bitti 72 saat istedi.


Bu sürenin sonunda yine beni aramadılar ben arayınca bana adres verip başka bir tim bayinden cihazı teslim aldılar. o gün sözleşmenin iptali için yine 72 saat dediler. dün 72 saat doldu ama halen sözleşmemi iptal etmediler ve dün adeta dalga geçtiler. düne kadar yaptığım görüşmelerin hiç birini yaptırmayıp üstüne 30 dk içinde döneceğiz deyip dönmüyorlar halen beklememi istiyorlar artık yeter.

Mustafa 64 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa14 Mayıs 2013

  14 mayis bu gun tam turkcelle durumu bildireli 29 gun oldu ve halen arayan yok 29 gündür kimse aramiyor ! İste turkcell in müsteriye davranısı bu !

 • Mustafa06 Mayıs 2013

  bu gün 6 mayıs ve halen turkcellin beni aramasını bekliyorum ama ne hikmetse hiç bir ses seda yok !

 • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa02 Mayıs 2013

  17. günde bitti ve halen dönmediler bu nasıl bir iştir !

 • Mustafa02 Mayıs 2013

  dünde geri dönmediler ve en son verdikleri 24 saat sözünüde dün gece yutmuş oldular türkcell pişmanlıktır bir müşteriyle bu kadar alay edilmez !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön