05 Temmuz
Yorum Yap
#10632904

Turkcell Kredi Sorgulama Problemi

Turkcell.com.tr üzerinden cihaz bakarken birkaç defa " Kredi Sorgula" Butonuna tıkladım. Bu butona her tıklamamda bir kredi başvurusu olarak genel olarak bankaya kredi başvuru girişi yapıyormuş. Bu durumu bilmediğimden dolayı puanım vesaire çok iyi olmasına rağmen bankalardan kredi çekerken art arda başvuru yapıldığı için zorluk yaşıyorum. Kredi sorgulama butonu madem arka planda sorgulama yapıp bankaların ekranına düşürüyor neden bir limit veya günlük kullanıcı bazlı kısıtlama koyulmuyor? Bu durumdan dolayı çok muzdaribim. Bu konu hakkında yardımcı olunmasını istiyorum.

Berk 755 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili detaylı bilgi için 0 850 200 05 32 numaralı Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Turkcell Finansman Müşteri Hizmetlerimiz sabah 07.45 ile 01.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler