28 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9283509

Turkcell Kredi Puanımı Sıfırladı!

Turkcell'e kayıtlı 4 adet hattım var ve hepsi zamanında ödeniyor. Bankada otomatik ödeme talimatı var zaten. 12 Ağustos 2017 tarihinde kredi puanımı sorgulattığımda gelen mesaj şu: "10 yıldan fazla Turkcell'li olduğunuz için 4066 olan cihaz kredi puanınız 6068'e yükseltilmiştir. " Aradan 14 gün sonra (26 Ağustos 2017) Turkcell'e gittim cihaz almak için. Kredimi sorguladılar ve krediniz: 0,00. Bu nedir? 8 kez Turkcell müşteri hizmetlerini aradım.


8 kişi de başka başka cevaplar verdi. Bu 8 kişinin hiçbiri de bu durumu açıklayamadı. Bunun adı usulsüzlüktür. Hiçbir sebep ve neden göstermeden böyle bir kredi silme olayı nasıl olur? 12 Ağustos'ta kredimi yükseltiyorsun, 26 Ağustos'ta (iPhone kontratımın bittiği gün) kredimi sıfırlıyorsun. Bunun açıklamasını kim yapacak bana? Turkcell gibi dev bir şirket bu sorumsuzluğu nasıl yapar?

Neslihan Neslihan 696 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Cihaz kampanyalarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şirket politikamız gereğince Turkcell kontratlı cihaz satışlarımız Turkcell Finansman Şirketi üzerinden kredilendirilerek yapılmaktadır. Kredi tutarınız başvuru talebinizle birlikte Turkcell Finansman Şirketi tarafından değerlendirme yapılarak belirlenmektedir. Finansal ödeme performansınız, yaptığınız ödeme miktarlarınız maksimum kredi tutarınızın belirlenmesinde etkilidir. Turkcell Finansman kredi limiti günlük sorgulamalarda farklılık gösterebilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için 0 850 200 05 32 numaralı Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Turkcell Finansman Müşteri Hizmetlerimiz sabah 07.45 ile 01.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği takdirde, tüm işlemlerinizi Turkcell İletişim Merkezlerinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca hat sahibi olarak en yakın Turkcell İletişim Merkezini ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler