26 Mayıs
Yorum Yap
#10485945

Turkcell Kredi Öğren Aboneliği Başlatmış!

25.05 2018 tarihinde kullanmış olduğum Turkcell hattıma "kredi öğren aboneliğiniz başlamıştır. İptal etmediğiniz sürece aylık 24 TL ücret yansıyacaktır. " şeklinde mesaj geldi ve bende müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım.


Onlar da bana iptal ettik ancak ilk aylık parası kesilecek dedi. Bende bu üyeliği ben istemedim siz gönderdiniz iade etmelisiniz aksi halde taahhüde 1 ay kaldı Turkcell hattımı iptal ederim dedim müşteri hizmetleri siz bilirsiniz dedi.


Ben Turkcell gibi büyük bir firmanın 24 TL'ye kalmaması gerektiğini belirttim. Eğer bu 24 TL'de ısrar ederse ben de hattı iptal ettiğimde daha fazla 24 TL'ler kaybedecek ve ben bunu yaparım dememe rağmen mağduriyetim giderilmedi. Eğer 24 Mayıs'a kadar mağduriyetim giderilmezse Tüketici Mahkemesi'ne de gidilecek ve Turkcell ile iş yapmayı bırakacağım.

Emre 6.115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Kredi Öğren Servis üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 0850 532 18 18 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler