10 Haziran 2015

Turkcell Kredi Kartından Alakasız Çekim 3D Data Yükleme!

20.05.15 tarihinde kredi kartımdan Turkcell tarafından 3D data yüklemesi adı altında 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL para çekilmiştir. Hattım faturalı olduğu için herhangi bir kontör ya da data yüklemesi yapmadım. Hangi numaralar için yükleme yapıldığını Finansbank'da bilmiyor Turkcell'de bilmiyormuş.


Hem banka hem de Turkcell'e defalarca görüştüm sonuç alamadım. Satan da kime sattığını bilmiyor parayı ödeyen de ne için ödediğini bilmiyor. Üstelik benim hiçbir şeyden haberim yok. Yükleme yapılan numaraları Finansbank'tan da Turkcell'den de öğrenemedim. Bu konu ile ilgili bana bilgi verilmesini rica ediyorum.

Soner 393 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 10.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen tutarlar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön