13 Kasım 2014

Turkcell Kredi Kartımdan Haksız Olarak Tahsil Edilen Meblağ İade Edilmiyor!

0532 202 4*** no'lu hattınızı kullanmaktayım. 11/08/2014 tarihinde Ziraat Bankası kredi kartımdan fatura tahsilatı dışında 2 kez 180,00 TL (yani 360,00 TL) tahsilat yapılmıştır. Müşteri hizmetleri birkaç kez aranmış, şikayetlerimiz bildirilmiş ancak halen yapılan hata telafi edilmemiştir. Eylül ayından bu yana kaça kez yazılı ve sözlü başvuruma rağmen tarafıma dönüş yapılmamıştır. Müşterisine karşı duyarsız bir kurum olan Turkcell'den şikayetçiyim.

Neşe 429 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 20.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartı harcaması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön