15 Mart 2016

Turkcell Kredi Kartımdan Habersiz Para Çekilmiş

14 Mart tarihinde garanti sanal kredi kartımdan "Turkcell 3D data yüklemesi" adı altında ard arda 2 adet 30'ar TL'lik işlem yapılmış. Konunun incelenerek işlemin iptalini rica ederim.

Ekrem 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 17.03.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği durum ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numarasınında yeraldığı imzalı dilekçe ve dekont//ekstresini [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön