10 Nisan 2015

Turkcell Kredi Kartımdan Bilgisi Verilmeden Çekim Yapılmış

07.04.2015 tarihinde kontör yüklemek istedim. Turkcell hattıma kontörü yükledim ve kredi kartımdan bilgisi verilmeden 7 TL sosyal hizmet kullanma bedeli çekilmiş. 19 TL *3 ay olarak 57 TL tekrar ücret kesilmiş. Bununla ilgili şikayetim vardır Turkcell' den iadesini talep ediyorum, itiraz ediyorum. Hakkımı her türlü arayacağım.

Gülten 103 Okunma

Cevaplar

  • Gülten27 Nisan 2015

    Henüz hala sonuç alamadım dönüş yapmadılar Turkcell den.

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön