21 Şubat 2013

Turkcell Kredi Kartımdan Arka Arkaya Alınan TL Yüklemesi!

Kendi kredi kartımla almış olduğum 30 TL hattıma yüklenmedi ve Müşteri hizmetlerini aradım ama müşteri temsilcisine bir türlü ulaşamadım ve 30 tlnin üzerine bir bardak su içtim. Farklı bir operatörden faturalı hat aldım ve Turkcell le yollarımı ayırma kararı aldım.


Fakat 28 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kredi kartımdan defalarca başkasına ait bir hatta tl yüklemesi yapılmış. Ama ben yine bana yardımcı olacak bir temsilci bulamadım. Yaklaşık bir 250 tl kadar ne kadar olduğunu toplamadım bile ödedim istemiyorum. Fakat 15-16-17 Şubat tarihlerinde bilgim dışında kredi kartımdan limit sonuna kadar alınan tl ödemelerinin kredi kartıma geri iadesini istiyorum. Ben size ulaşamıyorum.

Sena 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizi 22.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön