20 Mart 2013 #1696633

Turkcell Köyümüze Baz İstasyonu İstiyoruz!

Köyümüzde hiçbir baz istasyonu olmaması nedeniyle yaklaşık 60 hanede cep telefonları hiç çekmemektedir. Geçmişte kurumunuza baz istasyonu başvurusunda da bulundum fakat bir türlü gelip kuramadılar. Sabit hatları mecburen kullanmak durumundayız. 6 gündür sabit hattımın da arızası giderilmiyor. Dünya ile bağlantımız kesilmiş durumdadır.


Adres : Akarca Köyü / İskenderun/ Hatay

Cemal 49 Okunma

Cevaplar

  • Cemal27 Mart 2013

    Soun çözümlenmemiştir.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizi 27.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş olup, yapılacak inceleme sonrası tekrar müşterimize dönüş sağlanacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön