19 Eylül 2016

Turkcell Köylere Kurulan Mobil Altyapılar Çalışmıyor!

2013 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca ihalesi yapılan ve Turkcell'in yüklenici firma olduğu “mobil kapsama alanı dışında kalan yerlerde altyapı kurulması ve işletilmesi” projesi kapsamında bir çok köy ve yerleşim yeri kapsama alanına alınmıştır. Bahse konu altyapının kurulduğu yerlerden biri olan Çorum ili Kargı ilçesi Saraycık Köyü'ndeki altyapı bozulmuştur. Hiçbir hat üzerinden görüşme sağlanamamaktadır. 1 yıldır konuyla ilgili hiç kimse sorunu gidermemiştir. Mağduriyetin giderilmesi için bilgilerinize sunulur.

Mustafa 130 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa21 Eylül 2016

  312 milyon 773 bin lira bedel ile aldığınız ihale kapsamında köylere kurulan GSM altyapıları çalışmıyor. Aşağıda açık adresi yazılı yerdeki altyapının kontrol edilerek sorunun giderilmesini istiyorum. Adres: saraycık köyü karg / Çorum

 • Mustafa21 Eylül 2016

  Sayın Yetkili, milletin parasıyla yaptırılan ve milletin hizmet alamadığı bu sorunu bir an önce düzeltiniz. 1 yıldır mağdur durumdayız. Sözleşmeniz bitti ise lütfen bilgi veriniz.

 • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.05.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön