23 Nisan 2013 #1759293

Turkcell Kotaya Gönderilen Veri de Dahil Ediliyor!

Turkcell Vınn Wifi kullanıyorum. Bugün şunu fark ettim. 4GB kotama gönderilen veriyi de dahil etmişler. Yani sadece internet kullanımımız değil kullanım sırasında yaptığımız yüklemeler ve veri alışverişi de kotaya dahil edilmiş. Böyle bir iş olabilir mi? Hem doğru düzgün hizmet vermeyin, vaad edilen hızda kullanamayayım hem de böyle bir uygulama yapın. Turkcell senin büyüklüğüne(!) yakışmıyor bu.

Mustafa 102 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa03 Mayıs 2013

  Evet iki sefer arandım ancak ben öğretmenim derste müşteri hizmetlerine cevap verecek halim yok. Bir ikincisi müşteri hizmetiyle görüşsem ne olacak. Bu uygulamanın imzalanan sözleşmede var olduğunu dolayısıyla bir şey yapamayacaklarını belirtecekler. Önemli olan bu uygulamadan vaz geçmeleridir. Görüşüp ikna etmeye çalışmak değil.

 • Turkcell Temsilcisi26 Nisan 2013

  Müşterimizi GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa25 Nisan 2013

  Diğerlerinin de böyle yapması haklı olduğu anlamına gelmez. Hepsi biz kullanıcılara haksızlık yapıyor. Ben Turkcell kullanıyorum onu dillendirdim, başkaları da onları şikayet etsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön