30 Mart 2013 #1714828

Turkcell Kotam Sıfırlanmadı!

Turkcell 530731**** numaralı vınn kullanıcısıyım, 25 martta fatura kesildi, ancak kotam sıfırlanmadan eski kotam ile sürdürüldü fatura son ödeme tarihi gelmeden de kotanı doldu diyerek hizmet durduruldu " aşağıdaki gibi bir mail gönderildi, "
" Değerli Müşterimiz"
4GB internet paketinizin kotası bitmiştir. Son 12 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Paketiniz yenilenene kadar erişim hızınız 5kbpse düşürülmüştür ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
Paketiniz bittikten sonra da uygun fiyatlarla internete girmek için Joker paket alabilirsiniz. Bilgi için: http://www. türkcell. com. tr "
Fatura kesti iseniz o ay biter yeni ay başlar. . Ek ücret istenmemesi gerekli, , hatanızı düzeltin lütfen!

Mehmet 114 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Nisan 2013

    Turkcell "den gayet kibar bir hanımefendi sorun hakkında bilgi vermek için aradı ancak sorunu çözmekten uzak biz yaptık oldu mantialitesinde olunduğundan dolayı bir çözüm üretilmedi, bu paketi satın alacak arkadaşların bir kez daha düşünmesi gerektiğine inanıyorun, kendi isteklerine göre fatura kesip, kotanız bitti ise sıfırlanmadan sözleşme başlangıcında sıfırlanıyor,,yani ek paket yada sınırsız paket almaya zorlanıyorsunuz, buda usul ve kanunlarımıza uyuyormu işte bu tartışılır..

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön