01 Nisan 2013 #1717976

Turkcell Kota Kullanımı!

29 mart günü ınternet faturamı yatırdım 2 ay gecikme ile iki tane fatura yatırıp hattımı açtırdım 30 mart gecesi girdiğimde hattım açılmış buraya kadar her şey güzel 5012 mb kullanım hakkım da var buda güzel 30 martta istatistiklere baktığımda 60 mb lik kullanım yapıp çıktım ve 1 nisanda tekrar internete bağlandığımda kullanım hakkım 0 gözüküyor neden acaba?


5 gb kullanma yapmadığım halde kullanım hakkı sıfır gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda iş hattım da yüklü 5 gb olduğunu söylüyorlar açıkça tereddütte kaldım eğer kullanırsam kota aşım bedeli çok fazla gelecek yani kısaca hattımdan 5 gb silinmiş hiç kullanma yapmadığım halde.

Aycan 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Paket kapsamında alınan ve gönderilen (download ve upload edilen) data, Paket karşılığına denk gelen aylık mobil internet kullanımı miktarından düşmektedir.İnternet kullanım süresi üzerinden değil alınan ve gönderilen data üzerinden paketten düşüm olmaktadır.Müşterimiz kullanım detayları üzerinden de inceleme yapabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön