24 Ağustos 2013 #1973722

Turkcell Kota Aşım Bilgisini Vermedi!

Turkcell fatura tutarı aşımı olduğunda haber vermesi gerekirken bana herhangi bir bilgi yollamadı. Sebep olarak sistemden kaynaklıdır dedi. Müşteri hizmetleri birimi telefondan maile yönlendirdi. Daha sonra aradılar ama ben şikayet yazdıktan 1 gün sonra gelen mesajda faturanız 90 tl olmuştur mesajına karşılık mesaj gelmiş, yapılacak bir şey yoktur denildi. Turkcell'de kalmayacağım dedikçe sizi kaybetmek istemeyiz ama yapılacak bir şey yok dediler.

Gülsemin 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizi 29.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Gülsemin28 Ağustos 2013

    Tarafıma hala dönüş yapılmamıştır. 98TL olan fatura tarafıma gönderilmiş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön