30 Ağustos 2013

Turkcell Kota Aşım Bilgisi Vermedi!

Ben Turkcell vınn abonesiyim. Memlekette vınn kullanırken mesaj geldi faturanız 98 TL'ye ulaştığından hızınız düşürülmüştür yazıyordu. Bende müşteri hizmetlerini aradım neden kota aşıldığında haber vermediniz diye sordum. Kota aşılmadan önce mesaj gönderilmiş dediler. Bilgisayarıma gelen öyle bir mesaj olmadığını söylediğim halde ısrarla mesajların gönderildiğini söylediler.


Benim anlamadığım kota aşıldığı mesajından haberim olmuyor da fatura tutarınız 98 TL'ye ulaştı
mesajından nasıl haberim oluyor. Böyle bir mesaj gelip de benim bu mesajı görmemem mümkün değil. Zaten internete bağlanmak için her seferinde yazılımı çalıştırmak gerekiyor. Çalıştırınca yeni gelen mesajlar için bir zarf yanıp sönüyor.

Kemal 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, data kullanımlarındaki paket aşımı,ücretlendirmesi ve data paketindeki kalan hakkının nasıl sorgulanacağına dair bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Kemal06 Eylül 2013

    Ben zaten önce firmanızı aradım.Telefona çıkan arkadaş uygun bir üslupla şikayet kaydı alamayacaklarını çünkü bir hatalarının olmadığını söyledi.Dedim ki ya ben haklı da olsam haksız da olsam bir bildirimde bulunmak istiyorum.Dedi ki şikayet kaydı alırsam benim puanımı düşürüyorlar.Yani adam işten çıkarılmaktan korkuyordu herhalde.İnşaalah bu yazdıklarımdan ötürü adamı işten atmazsınız.Bir de kota dolunca bağlantıyı kesseniz olmuyor mu illa benim zırt pırt kalan diye mesaj mı atmam gerekiyor ve illa paket mi satın almam gerekiyor.Ben 4GB'a abone olmuşum kardeşim kota dolunca kes bağlantıyı.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön