14 Ekim 2014

Turkcell Konuşmadığım Halde Benden Para İstiyor

19 eylül 2014 tarihinde Turkcell'den V** geçiş yaptım. Fatura kesim tarihim her ayın 10'unda en son faturamı 29 eylül 2014 de ödedim. Turkcell bana kesim tarihi her ayın 10'u olduğu için ben den fazla para talep ediyor. Ben bu parayı ödemek istemiyorum dediğimde kurallar böyle yapılacak bir şey yok efendim. Haksız kazançla nasıl olduğunuzu herkese gösteriyorsunuz tebrik ederim bravo size güvenmiyorum artık.

Erol 92 Okunma

Cevaplar

  • Erol20 Ekim 2014

    çözüm yok ne var faturayı ödemem gerekmiş öyle diyorlar birileri bir daha türkcel mi tövbe güle güle harcayın paramı....

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 20.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön