03 Aralık 2014

Turkcell Konuş Kazan Kampanyası Mağdur Etti

Kaçmaz ikili paket diye bir kampanyaya üye oldum. Yaklaşık 5 aydır da o paketi kullanıyorum. Şu ana kadar bir problem yaşamadım. Dün paketim bitti yenisi için 30 TL yükleme yaptım. Hesabımı kontrol ettiğimde, -0,5 TL kaldığını gördüm ama paketim yüklenmemiş. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda yetkili olan arkadaş. Bana konuş kazan diye bir kampanyaya katıldığımı söyledi ve bu kampanya dahilinde 20 TL kesildiğini belirtti. Ben bu kampanyaya katıldım fakat hiçbir ücret belirtilmemiş ve bana uyarı gelmemiştir. İptal edilmesini istedim ama ücretin iadesi olmayacağını ve bundan sonra gelen mesajlara yanıt vermememi söyledi. Şaka gibi güler misin, ağlar mısın. Bir müşteri kaybettiler.

Mehmet 253 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizi 11.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet06 Aralık 2014

    Kaç gün oldu en küçük bir adım yok. Zaten cevap vermelerine de gerek yok. Bu aylık benden 60 TL kazanmış oldular. Bir daha da kuruş kazanamazlar, olan müşterileri de azalmış olur. Turkiyenin en büyük kuruluşlarından birinin müşteri memnuniyetine verdiği değer buysa eğer, benim diyecek fazlada bişeyim yok.

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön