24 Ekim 2015

Turkcell Konum Servisleri Ücreti!

Aylardır faturama benden habersiz yansıtılan konum servislerinin ücretlerini geri talep ediyorum. Bana fikrim sorulmadan herhangi mesaja olumlu cevap vermeme rağmen neden üye yapıldım neden aylardır ben bunun parasını ödüyorum. Adam başı 1.469 TL'lik haksızlığı kendine yakıştıran ve bunun gibileri karakter edinmiş Turkcell'e yazık.


Not: bu durumu anlayamayacak 8 ayrı müşteri temsilcinizi aratmayın. Kapasitesi 1 kere anlatıldığında anlayabilen ki aslında o'na da gerek yok yukarıda yazdım okuduğunu anlayabilen müşteri temsilcinize konuyu iletin. Ya da tarzınız değil ama yapılması gerekeni yapın: aylardır kestiğiniz ücretleri iade edin.

Tuğba 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 26.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön