30 Ağustos 2013 #1985070

Turkcell Kontrol Sende Paketimin Bittiğini Haber Vermedi!

Yukarıda da belirttiğim üzere paketime her ay 21,3 TL ödeme yapar iken bu ay ki gelen faturamın 36 TL olduğunu gördüm. Turkcell Online Müşteri hizmetlerinden yardım istedim, kendilerinden aldığım cevap kontratımın bittiği ve normal ücret üzerinden faturalandırıldığımı öğrendim.


Bir soru daha sordum, Doğum günüm için vs. her şey için mesaj atılıyor da kontratım biterken neden mesaj veya bilgilendirme yapılmıyor? Aldığım cevap: Kontratlı uygulamalar bu şekildedir.. İnanamadım. Haklı iken haksız oldum. Eminim ki bu olay birçok kişinin başına gelmiştir. Turkcell sana sesleniyorum. Bu şekilde bir uygulama olmaz!

Bilgin 29 Okunma

Cevaplar

  • Bilgin12 Eylül 2013

    Artık gerek yok, VODAFONE a geçeceğim.. Bu konulardan rahatsız olan arkadaşlarıma da aynı tavsiye de bulunacağım.. Bu mesajımı okuyanlara da aynı tavsiye de bulunuyorum..

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kontratlı kampanya kurguları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön