06 Ocak 2017
Yorum Yap
#7431779

Turkcell Kontratlı Satılan Vestel Venüs Telefon

Turkcell Müşteri Hizmetleri bir gün arayıp Vestel Venüs telefonlarında kampanya olduğunu ve faturama 30 lira eklenerek 3 yıl kontratla alabileceğimi söylediler. İlgili teklif makul gelmesine karşın bir araştırıp sonra size döneyim dediğimde, " maalesef şimdi kabul etmezseniz bir daha kullanamazsınız" dediler. Normalde yapmama rağmen araştırmadan tamam olur dedim. Normalde 600 lira olan telefonu bu şekilde bana 1.080.-TL'ye satmış oldular. Ama gelen telefonda 15 yıl önceki telefonlarda bile olan bir özellik yok. Çalınca duyamıyoruz. Bu nedenle servise yolladık, bir problem olmadığını söyleyip geri yolladılar. Her Turkcell'i aradığımda ilgili durumun hatla ilgili olmadıkça şikayet kaydı açamayacaklarını söyleyip ilgilenmediler. Hattımı kapatmak istediğim takdirde de kullanamadığım cihaz dolayısıyla 950.-TL'den fazla fatura çıkarttılar. Çok basit bir şey istiyoruz, telefonu iade alsınlar.

Nurdan Nurdan 597 Okunma

Cevaplar

 • Nurdan25 Ocak 2017

  Benim yaptığım hataya kimsenin düşmemesi için yazıyorum. Turkcell'in hiçbir yardımı olmadı. Telefonu tekrar tamirata yollayın dediler. O zaman 15 gün telefon tamiratta naptı. Siz siz olun sakın Turkcell'den kontratlı telefon almayın. Ben sözlleşmemi istettim. 900 liralık çıkarttıkları faturanın ne kadarı mantıklı onu araştırıyorum. Sakın kontratlı almaya kalkıp 500 liralık telefona 1.000 liradan fazla vermeyin. yukarıda Turkcell'in yazdığı cümlelerde copy paste. Her Turkcell şikayetinde aynı robot yanıtı.

 • Nurdan10 Ocak 2017

  Teknik servise gidip bozuk değil diye geldiğini zaten yukarıda belirtmiştim. Bana teknik servisi arayın diye mesaj atmak gerçekten çok çözüm odaklı oldu.

 • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2017

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler