28 Ocak 2014 #2261614

Turkcell Kontratlı Cihaz Paketimi 1 Ay Fazla Ödetiyor!

17.01.2012 Tarihinde İstanbul Cevahir Turkcell’den almış olduğum cihazım için daha önceden aldığım bilgiyle 23.01.14 tarihinde son kontratlı faturamı ödedim. 2014 Şubat faturam geldiğinde ekstra olarak fazladan cihaz tutarının da faturama yansıtıldığını görmekteyim.


Bununla ilgili olarak 28.01.2014 tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada “Cihaz
kampanyasının Ocak 16’sında bittiğini ancak faturamın 10 Ocak'da kesildiği için 6 günlük(!) farktan dolayı şubat ayına da 75 TL cihaz ücreti yansıtılmıştır.” denildi. Bu tamamen haksız bir durum olup tüm haklarımı arayacağım.


Turkcell güvencesine güvenip almış olduğum hizmette yaşamadığım sorun kalmadı artık!

Gulsah 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön