17 Ekim 2016
Yorum Yap
#6699604

Turkcell Kontratlı Cihaz & Aksesuar Alamıyorum!

Uzun zamandır Turkcell kullanıcısıyım ve uzun zamandır da yüksek miktarlarda faturaları sorunsuz bi şekilde ödüyorum. Yaklaşık bir yıl önce kontratlı Note 5 almıştım. 6 ay önce de Kontratlı Gear vr aldım. Şu anda limit puanım iyi seviyede. Ancak bugün ZTE Spro Projektör almak istediğimde alamayacağım söylendi. Bu üründen daha pahalı kontratlı telefonları alabiliyorum da neden daha ucuz olan bu projektörü alamıyorum.


Aylarca 450, 480 TL civarı faturalar ödedim. Ödeme konusunda hiç sıkıntılı durum yaşatmamış olmama rağmen bu mantıksız durumu neden yaşadığımı anlayamıyorum. İkinci telefon alabiliyorum da neden ikinci aksesuarı alamıyorum?

Ömer 317 Okunma

Cevaplar

 • Ömer25 Ekim 2016

  Problem devam etmekte ve hiçbir Turkcell çalışanı da bu probleme akıl sır erdirememektedir. Daha da komik olan hala geri dönüş alamamış olmamdır.

 • Ömer22 Ekim 2016

  halâ problem giderilmedi. Daha da kötüsü halâ arayan soran yok.

 • Ömer21 Ekim 2016

  Hâla bir haber yok. Peşini bırakmayacağım bu meselenin. Aksi halde operatör değiştireceğim. Bu iş artık rezillik boyutuna ulaştı her ay ortalama 400 lira ödediğim operatör bunu yapıyosa dakika durmam.

 • Ömer20 Ekim 2016

  Hâla herhangi bir dönüş alamadım. Turkcell markasına yakışır bir müşteri desteği göremedik maalesef.

 • Ömer19 Ekim 2016

  Hâla tarafıma bir dönüş sağlanmamıştır. İletişim merkezlerinde bu konu hakkında bilgi almaya çalıştık. Bana hiçbir engel durumunun olmadığı, ancak sistemsel bir problemden dolayı böyle bir durum yaşadığım söylendi. Konuyla artık daha hızlı bi şekilde ilgilenmenizi rica edebilir miyim? Bu mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler