14 Eylül 2013 #2012363

Turkcell Kontrat Yaptıktan Sonra Bilgi Veriyor!

Her yöne 500 dk kampanyası için imzalamış olduğumuz paket oysaki 200+300 olarak tanımlıymış ama Turkcell bunu bize kontrat yaparken değilde 214 TL faturayı kapattıktan sonra açıklıyor. Ben sizinle Her yöne 500 DK konuşma paketi sözleşmesi imzaladım mı dediğimde evet her yöne 500dk konuşma sözleşmesi imzaladınız.


Madem imzaladıysam bu fatura neden böyle diye sorduğumda O. Bey ve D. Hanım bunun cevabını veremediler. Ve konuşurken sürekli kelime oyunu yapıp sizi her defasında farklı bir konunun içerisine çekiyorlar. Bu mağduriyetimizi çözmenizi rica ediyorum.

Salih 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    2012283 nolu şikayet ile mükerrer. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön