16 Mayıs 2013 #1800638

Turkcell Kontrat Sorunu!

Kontratlı olduğu söylenilmeden bayi tarafından ben yaptım tarifesine hattım geçirildi. Bunun için benden kimlik fotokopisi istendi. Kontrat için herhangi bir imza atmadım ve kimlik fotokopisi vermedim. bana bir ay deneme süresi tanınacağını ve bu ay sonunda kimlik fotokopisi vermediğim takdirde tarifeden otomatik çıkarılacağım bilgisi verildi.


Sarıyer'deki Turkcell bayisinden memnun kalmadığım için Avea'ya geçtim ve benden kontrat iptal ettiğim ceza ücretinin faturaya yansıtıldığı mesajı geldi Turkcell den. Turkcell le iletişime geçtiğimde ise imzam olmamasına rağmen bayi tarafından smsle tarifeye geçirildiğim için bu ücreti ödemek zorunda olduğum söylendi.

Güneş 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön