02 Mayıs 2014

Turkcell Kontra Servisine Üye Yapıldım!

Turkcell yetkilileri eğer bu işte iyi niyetliyseniz bu konuda yazılmış yüzlerce şikayeti dikkate alır ve bu Kontra 6955'den insanları kurtarırsınız. Bu işten çıkarınız olmadığını söylemeyin kimse inanmaz.Katma değerli servisiymiş. Kardeşim sen içerik sağladığın firmana desene bak kardeşim milleti abone yapıp isteği dışında ücret yansıtıyorsun doğru dürüst bilgilendir ve onayını al! Sen niye şunu istiyorsan evet yaz bilmem kaça gönder diyorsun? Bunlar da yapsın, yapmaya zorla da görelim. Gerisi hikayedir. Turkcell bir kez daha yaptı demekten başka çarem yok.

Ahmet 149 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet05 Mayıs 2014

    benden sonraki şikayetlere baktım. değişen hiçbirşey yok.aynı şikayetler başak başka insanlar tarfından dile getirilmiş.SONUÇ? Sonuç yok.Ne zaman Türkcell abonelerini arayıp bu sorunu ilgili firmayla görüştük bundan böyle allem kullem yaparak sizi "hotgirls" sitesine üye yapmayacak, sizden habersiz ve onay almadan işlem yapmayack der işte ben o zaman alnından öperim.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Öneriniz için teşekkür ederiz. Değerlendirilmek üzere ilgili ekiplere iletilmiştir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön