05 Kasım 2014

Turkcell Kontra Digital ve Video Plus Paketi Ücreti!

11 Ekim - 01 Kasım 2014 tarihleri arasında sekiz adet bunun dört tanesi Video Plus Paketi diğer dört tanesi ise Kontra Digital Tic adında her işlem için 9,78 TL tutarı faturama yansıtılmıştır. Söz konusu Video Plus Paketi ve Kontra Digital Tic ile herhangi bir alakam olmadığı gibi SMS ve çağrı yolu ile de bir üyelik işlemi gerçekleştirmediğimi bilmenizi isterim.


Katma Değerli Servisler'de gözüken toplamda 112 TL'lik tutar şu an güncel faturada görünmektedir. Konu ile ilgili şikayetimi göz önüne alacağınızı düşünerek güncel faturada bulunan bu tutarı fatura kesim tarihinde faturama yansıtmayacağınızı düşünüyorum.

Emre 985 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 13.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön