26 Mart 2013 #1708069

Turkcell Kontörlü Hattımı Faturalı Hatta Çevirmişler!

Adıma ait olan kontörlü hattımı benim iznim olmadan hatlı telefona çevirerek benim borçlandırmaya sebebiyet vermişlerdir. Turkcell deha merkezine giderek 245 tl ödeyerek hattın kapanmasına talep etmişimdir buna rağmen hattımın halen kullanıma açık olduğunu ve beni halen daha borçlandırmaya devam ettiklerine bende tüketici mahkemesine dava açacağımı ve Turkcell e ödediğim paraların tamamını geri almak için mahkemeye başvuracağım.

Yaşar 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimiz ile 30.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön