03 Şubat 2014 #2271256

Turkcell Kontörlü Hattımı Benden Habersiz Faturalıya Çevirip İcra Gönderdi

Geçmiş yıllarda eşimin almış olduğu Turkcell kontörlü hattın 21/12/2012 tarihinde eski eşi tarafından yazılı veya sözlü onayımız olmadan faturalı hatta geçirilip ödenmeyen fatutaralar nedeni ile 29/01/2014 tarihinde icralık olduğumuzu öğrenmiş bulunmaktayız. 29/01/2014 tarihinden itibaren müşteri hizmetlerine dilekçe ve kimlik fotokopimi göndermemize, müşteri temsilcisi ile telefonda görüşüp mağduriyetimizi anlatmamıza, bize güvenin size dönüş yapacağız demelerine rağmen dönüş yapmamışlardır.


Mağduriyetimiz giderilmez ise Gsm operatörünün bayilerine gerekli eğitimi vermediği, gerekli tedbirleri almadığı ve resmi evrakta sahtecilik suçlarından Turkcell'e ve bayisine maddi manevi cumhuriyet başsavcılığı aracılığıyla dava açacağız.

Uras 77 Okunma

Cevaplar

 • Uras26 Şubat 2014

  çözüme ulaşmadı oyalayıp duruyorlar

 • Uras11 Şubat 2014

  2 hafta oldu halen olumlu bir haber beklemekteyim ama yok malesef sahte işlem ve imza yüzünden turkcell sayesinde 1.283 tl ödemek zorunda bırakıldım tebrikler

 • Uras06 Şubat 2014

  9 gündür yardımcı olamadınız tebrikler

 • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizi 03.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön