03 Şubat 2014 #2273810

Turkcell Kontörlü Hattı Geri Vermek İçin Haksız Ücret İstiyor!

Bundan 16-17 yıl önce ciddi para vererek aldığım Turkcell faturalı hattımı, 1,5 yıl önce Turkcell kontörlü hat olarak değiştirdim. Çünkü çalıştığım firmam bana hem akıllı telefon hemde kurumsal bir hat tahsis etmişti. 6 aydır kontör yüklemeyi unuttuğum için hattım 29 Ocak 2014 tarihinde kapanmış. Hattımı geri almak istediğim için müşteri hizmetlerini aradığımda 42 TL gibi bir ücret ödemek zorunda olduğumu öğrendim. Turkcell'den takım lideri H. Bey ile görüşmemin neticesinde 5 gün geciktiği için bir nevi haraç ücretini almak zorunda olduklarını iletti. Mağduriyetimin en kısa zamanda Turkcell tarafından giderilmesi konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Hülya 163 Okunma

Cevaplar

  • Hülya10 Şubat 2014

    Merhabalar, Turcell firması ile telefon görüşmemden sonra herhangi bir bilgilendirme için aranmadım veya e-mail ile tarafıma ulaşılmamıştır. Daha doğrusu firma tarafından hiçbir yapılmamıştır.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön