18 Şubat 2013 #1639758

Turkcell Konparapuanlarım Aktifleştirilmedi!

Kullanmakta olduğum 0535706**** nolu telefonuma Turkcell den gelen mesajda biriken konpara puanlarımın aktifleştirilmesi için 05327554444 nolu telefonu aramam istendi. Aradım. 12 tl kontur almam gerektiği söylendi. kredi kartı bilgilerim istendi. verdim. Sonra 12 tl nin dışında 89 tl daha çekilmiş olduğunu gördüm. Benim herhangi bir üyelik talebim olmadığı halde işlem yapılmış benim bu üyeliğe ihtiyacım yok. Üyeliğin iptali ve kesilen paramın iadesini rica ederim.

Hakkı 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizi 19.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön