13 Şubat 2013 #1629965

Turkcell Konbarapuan Yüklemesi İçin Kredi Kart Numarası İstedi!

"Turkcell'den bana gelen sms aynen şöyle; "Değerli müşterimiz hesabınızda biriken KONBARAPUAN'iniz 100 e ulaşmıştır. Ücretsiz 05327554444 Turkcell TL yükleme hattını arayarak aktifleştiriniz. "Bu numarayı aradığımda benden kredi kartımın numarası(16 haneli), visa mı master mı, hangi bankanın olduğu istendi. Ben de kredi kartımın no. şunu vermeyince aktifleşemeyeceğini söylediler. Neden kredi kart nomun istendiğine anlam veremedim. Neden böyle sakıncalı uygulama yapılmaktadır?Bu yüzden Turkcell'i kınıyorum.

Nilgün 279 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün16 Şubat 2013

    Speak tl.firmasından aradılar.Kredi kartım ile ilgili bilgilerin neden istendiği soruma cevap veremediler.Bunun altında başka niyet olduğunu düşünüyorum.Yazık Turkcell e ...

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön