01 Nisan 2013 #1716362

Turkcell Konbara Mağdur Ediyor!

2 ay önce cep telefonuma 250 konbara kazandığıma dair bir mesaj geldi. Konbarayı kullanmam için bu numarayı aramam gerektiği yazıyordu numarayı aradım. Konuşmalarımızda benden hiç bir şekilde ücret alınmayacağı sadece isteğim zaman kredi kartımla kontör yüklediğimde ekstradan kontör kazanacağım söylendi.


Kredi kartımla yükleme yapmamış olmama rağmen 89 tl kesildiğini öğrendim. Turkcell kurumsallığına yakışmayan bu davranışın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.
En kısa zamanda 89 tl ücretimin iadesini ve üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.Yıllardır kullandığım Turkcell hattımı iptal ettirip yasal yollara başvuracağımı bildiriyorum.

Burcu 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön