30 Ağustos 2013 #1985852

Turkcell Konbara Aracılığıyla Mağdur Etmeye Devam Ediyor!

Turkcell iştiraki olan Turkcell TL Yükleme Hattı 7554444 nolu numaradan arandım. Bana bedava konbara puan yükleneceği bunun için de benim kredi kartı bilgilerimi kendilerine vermem gerektiği söylendi. Kredi kartı bilgilerimi verdim ancak daha sonra hesabımdan 89 TL para çekildiğini gördüm.


Paramın iadesini istedim ancak kart bilgilerimi kendi isteğimle verdiğim için bunun iade edilmeyeceği söylendi. 7554444 nolu numara ile ilgili internette yüzlerce şikayet mevcut.

Enes 128 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayeti Speak TL Yukleme servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön