12 Şubat 2013

Turkcell Kişisel Bilgileri Paylaşıyor!

Turkcell, kullanıcının haberi olmadan, ortaklarının ücretli servislerine otomatik bilgi paylaşımı yaparak üye yapıyor.

Hiç bir bilgi paylaşmadığım halde ücretli bir servise abone olduğuma dair mesaj geldi, derhal (1 dakika içerisinde) arayıp iptal ettirdim ve böyle bir yere abone olmadığımı belirttim, çıkabilecek hiç bir bedeli ödemeyeceğimi de ısrarla söyledim. Fakat faturama gene bu bedeli yazmışlar.

En ufak bir foruma bile abone olmak için, telefon, e-mail, isim soy isim, şifre isteniliyor. Bunların bir tanesini bile yazmadan beni abone yapmışlar.

16,40 TL için tüm bireysel ve kurumsal hatlarımı kapatacağım. Turkcell kullanıcılarını bu konuda uyarmak gereğini duydum.

Bora 127 Okunma

Cevaplar

  • Bora14 Şubat 2013

    Standart, yapıcı ve açıklayıcı olmayan cevaplar. Hiç bir şekilde yapıcı olunmamış, aksine sanki Turkcell faturası ilahi bir güçmüş gibi geri dönülemezmiş. https://tuketici.btk.gov.tr adresine ayrıca şikayet edilmiş olup, faturaya itiraz edilmiştir. İtiraza gelecek cevapla birlikte tüketici Mahkemesine başvurulacaktır. Bu olayları başkaları yaşamaması için öneri olarak, mobil ödemenizi, ücretli servislerinizi mutlaka kapattırınız.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 13.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri ve kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön