29 Ağustos 2016

Turkcell Kimlik Bilgilerimle Hat Açılması!

30.07.2016'da bağdatlı Turkcell bayi bana kendilerinin bile bilmedikleri tablet sattı zaten şikayetçi oldum o ayrı konu ama aynı tarihte maalesef benim bilgim ve onayım olmadan kimlik bilgilerimi kullanarak başkasına hat açıp vermiş sonradan e-devlete girdiğimde gördüm böyle şahısların insanları mağdur etmesi Turkcell'de çalışması daha ne kadar sürecek bu bayi ve çalışanları beni çok mağdur etti ne hakla benim kimlik bilgilerimle başkasına işlem yaparlar ya başka şeyler yapsalardı bunu yapanlar derhal cezalandırılmalı ve benim mağduriyetim giderilmeli Turkcell'e güvenip gittiğim bayide başıma gelmeyen kalmadı 2 şikayetimin de derhal sonuçlanmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Zeliha 350 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 31.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön