Turkcell Kimlik Bilgilerimi İzinsiz Kullanıyor

İbrahim İbrahim3 hafta önce

Turkcell firması benim bir beyanım olmadan ve bilgim dahili dışında tanımadığım başka bir numara üzerinde tarife indirimi yapmış bu konuda şans eseri bayide hat taşıma işlemi sırasında bilgim oldu ve bana herhangi bir şey yapmayacaklarını konunun benim dilekçe verip düzeltmem gerektiğini söylediler.

Bu nasıl bir saçmalıktır ki benim şahsi bilgim dışında ve beyan etmediğim halde başka bir numara için benim kimlik bilgilerim kullanılıyor.

Firma benimle sadece bayiden işlem yapılmıştır diye konuyu geçiştiriyor. Konuyla ilgili gereğinin yapılmasını ve gereken cezanın verilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 2 hafta önce

Dilekçe de yazdım bayiden akışta sağladım ama ben burada mağdur durumdayım kişisel verilerim korunması sağlanmadan üstüne bir de paket yapamıyorum şu an kendime Turkcell i ve bu durumu sağlayan bayiyi savcılığa vereceğim bundan sonra ki süreçte Turkcell ailesi olarak savcılıkla görüşürsünüz.

Turkcell Logo Turkcell 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğinizi irtibat numaranızla birlikte Dijital Operatör Uygulaması "Yardım" bölümünden iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Dijital Operatör Uygulaması - Yardım- Yeni talep İlet adımlarını seçerek talebinizi iletebilir, durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Arzu ederseniz Evrakınız ile birlikte Turkcell Mağazaları’ndan başvurabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo Turkcell 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler