29 Ekim 2013

Turkcell Keyfi Ücretlendirme Yaptı!

28 Ekim saat 14: 13 de cep telefonumdan 50 krş mesaj ücreti kontörümden düştü ve 2 saniye sonra da Yapı Kredi Bankası'ndan bir mesaj geldi. Şimdi soruyorum Turkcell'e bu ücreti ne karşılığı olarak kestiniz? Ben herhangi bir işlem yapmadım, eğer bunu Yapı Kredi Bankası'ndan bana gönderilen mesajın ücreti olarak kestinizse , bana neden bunu sormadınız?


Eğer gerçekten bunun için kestinizse sizi kınıyorum. Acilen ücreti ilave edin eğer başka bir şey için kestinizse neden benden onay almadınız? Bu mu büyük firma olmak. Çabucak iade edin bunu ve bundan daha öncekileri. Dedektif gibi sizi takip etmek zorunda mıyım ben?

Naci 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 07.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hattı ile ilgili TL düşüş detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Naci30 Ekim 2013

    21.yüzyıl henüz turkcell'den bana dönüş olmadı.Fiber ağ sahip olan bir firma müthiş müşteri memnuniyeti bu mu olmalı.Cevap bekliyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön