18 Nisan 2013 #1751471

Turkcell Keyfi Fiyatlandırma Yapıyor!

530021**** numaralı Vınn internet kullanıcısıyım.şubat ayı faturası dahil,mart,nisan ayları keyfi fiyatlandırma yapıyorlar.Dikkat etmeme rağmen ve müşteri temsilcisine durumu izah etmeme rağmen kesinlikle ilgilenmiyorlar. Şubat ayı faturası itirazımı dikkate aldılar ve 122 tl iade yapacağız dediler. Mart ayı faturasını 174 tl çıkardılar,nisan 126 tl fatura çıkardılar ve hiçbir zaman onlardan alacaklı olmadım. Ne kadar ikaz etsem de bildiklerini yapıyorlar.insanların kafalarını karıştırıp haklı çıkmaya çalışıyorlar. Hakları olan faturayı öderim ancak benim hakkım olan fazla aldıkları paramı iade etsinler.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Nisan 2013

    sizin müşteri temsilciniz sadece 'kusura bakmayın keşke elimizden gelen birşey olsaydı' demekle yetinmektedir.ben bu adamla mı iletişime geçeceğim??lütfen samimi olun.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizi 20.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön