20 Ocak 2014 #2243240

Turkcell Keyfi Ara Fatura Kesti!

Her ay'ın 25 i gibi faturam kesilir, ayın 10 una kadar ödeme yapıyordum. Bugün Turkcell'den telefon geldi ve yurtdışı görüşmelerim sebebiyle faturamın 380 TL olduğu, bu ödemeyi yarına kadar yapmazsam hem gidiş hem geliş yönüne kapatılacağı söylendi. Fakat daha hesap kesim tarihime 1 hafta varken keyfi ara faturası kesilmesi ve son ödeme tarihininde yarın tarihli yapılması kadar keyfi bir uygulama görmedim.


Yarın ödemezseniz hem geliş hem gidiş yönüne kapatacağız denmesi de ayrı bir tehdit unsuru. 12 ay yeni taahhüt verdiğim için mi böyle uygulama yapıldı diye düşünüyorum. Yarın hattım kapatılırsa telefonuma otomatik kaydedilen ses kaydıyla birlikte hukuki yollara başvuracağım.

Fatih 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön