10 Eylül 2015

Turkcell Kendiliğinden Paket Yaparak Yüksek Ücret Alınması!

Telefonum çift hatlıdır. Bazen simlerin yeri farklı oluyor. Diğer simden internet kullandığım için internet hizmeti Turkcell'den açılabiliyor. Herhangi bir sayfaya girmeden Turkcell data kullanımı yazıyor. Üstelik 100 KB. gibi bir kullanım olmasına rağmen kendiliğinden paket yaptığını belirtiyor. 300 MB. kullanabileceğimi söylemesi hiç hoş değil. Daha önce birkaç kere bunu yaşadık. Neden paket yapılıyor ki?

Murat 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimizi GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön