14 Mayıs 2013 #1796013

Turkcell Kendi Ürettirdiği Telefonun Arkasında Durmuyor!

Ben ilk telefon aldığımdan beri yıllardır Türkcell kullanıyorum. Diğer operatörlerin zaman zaman daha iyi avantajlar sunmasına rağmen hiç bir zaman operatör değiştirmedim. Huawei telefonumu da bana Türkcell bayii sattı. Türkcell yaptırıyor onun garantisi altında diyerek bana sattılar.


Bende Türkcell yaptırıyorsa bu telefon alınır dedim aldım. Ancak pişmanlığımı belirtiyorum. Hem de çok pişmanım. Çözüm üretmiyorlar. Türkcell gibi bir firmaya hiç yakıştıramıyorum, çok yazık. Bütün düşüncelerim değişti. Türkcell 'ide şikayet ediyorum.

Uğur 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön