02 Eylül 2013 #1989832

Turkcell Kendi Kontörünü 4 TL Faizle Yüklüyor!

Kullanmayacağım 8035 aboneliği 54 TL hem de 3 taksit halinde ödeme yapıyor olmak beni ciddi anlamda rahatsız ediyor. Ayrıca kendi kontörünü 4 TL faiz ile yükleyen bir operatörle muhatap oluyor olmak çok üzücü. 30 TL'lik kontöre 4 TL faiz ödemiş oldum.


Kelimenin tek anlamı ile 8035 servisini arayarak yanıltıldım. Turkcell'in üç kuruşa ihtiyacı mı var ? Konu ile ilgili yazılı cevap bekliyorum. Bana döndükleri geçiştirme cevapta olduğu gibi kendilerini aradığımda ve yazdığımda cevap alamıyorum.

Neşe 46 Okunma

Cevaplar

 • Neşe09 Eylül 2013

  Turkcell Müşterisi ile dalga geçiyor. Cuma günü toplantıya yetişmeye çalışırken aranıyorum. Müsati değilim diyorum. Arayan kişi işini tamamlamak için aradan bir şeyler söylemeye çalışıyor. Ben toplantıya yetişmeye çalışırlen , 8035 servisine 54 TL ücret alarak beni nasıl üye yaparsınız, ben sizi aradığımda ve sorduğumda müşteri temsilcisniz telefonunu yuzume kapatacak kadar bana küstah davrandı sizinle konuşmak istemiyorum, yaptığınız içarpık şlemin bilgisini bana yazılı olarak dönün diyorum. Gelen yazılı cevap müşterimize telefonda bilgi verilmiştir. Neyin bilgisi verilmiştir ? Siz aradığınızda müsait olmak zorunda mıyım ? İstemediğim bir servise beni nasıl üye yaptınız ve kendi kontörünüzü yükleyeceğiniz servis için benden yıllık üyelik ücreti olarak 54 TL nasıl alırsınız? Cevabı yazılı olarak beklemeye devam ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Neşe06 Eylül 2013

  İkinci kez şikayetimi bidirdiğim halde , geri dönüş KPI larınıza destek olacak standart cevabınızı gönderiyorsunuz. Ben neden 8035 üyesi oldum ve kendi kontürünüzü yüklediğinizi servisten neden yıllık 54 TL ücret alıyorsunuz, kendi kontürünüzü neden 4 TL faiz ile yüklediğinizin cevabını öğrenmek istiyorum. Ayrıca haksız olarak aldığınız paramı geri talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön