10 Şubat 2016

Turkcell Kendi Kendine MB Paket Tanımlıyor!

Yaklaşık 5 ay önce nişanlım ile birlikte başka bir operatörden Turkcell'e MNT yaptık. Cazip gelen paket 35 TL 500 dk 1000 SMS 2 GB paketiydi. Fakat nişanlım ve ben hiçbir zaman 35 TL ödemedik. Hep fazla ödedik. En son 2 hafta önce uykuda iken hattıma yaklaşık 10 defa 5 TL'ye 200mb internet paketi kendi kendine sürekli tanımlamış vaziyette uyandık. Bu paket internetiniz bitince ekstra otomatik olarak kendiliğinden tanımlanıyor. Biz bu paketi ilk ayda timlerden iptal ettirdik, fakat maalesef ki iptal olmamış. Turkcell her zaman ki gibi müşterisini çok düşünür ve yıl başı gecesi 143 TL fatura borç bilgisi gönderir. Rakamı görünce çok üzüldüm. Şimdi ise ödemezsem avukata verileceğimi ve daha fazla borçlanacağımı söylemektedirler. Bu konu ile alakalı yardım rica ediyorum. Ben cayma bedeli ödemek istemiyorum. Bu konuda bilgimiz yoktu. 99 TL cayma bedeli olmaz! Turkcell bu parayı hak etmedi!

Ebru 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 15.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.01.2016 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön