08 Şubat #10109167

Turkcell Kendi Hatalarını Düzeltemiyor

Turkcell müşterisi olmadığım halde telefon numaramı vatandaşın birisi "Kurum Yetkili Numarası" olarak Turkcell'e bildirmiş. Müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşarak numaramın silinmesi talebimi ilettiğimde bu talebin [email protected] adresine e-posta ile iletilmesi gerektiği bilgisini aldım. E-postama karşılık gelen cevap talebin 532 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletilmesi gerektiği idi. Hem hatayı kendiniz yapıyorsunuz, hem de benim bu hatanızı düzeltmem için zaman harcamamı istiyorsunuz. İlgi ve saygı yoksunluğundan ötürü çalışanlarınızı firmanız nezdinde kınıyorum.

Erdem 173 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat

    Müşterimiz ile 13.02.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön