20 Ocak 2014 #2243804

Turkcell Katma Değerli Servisler Ücretinde Haksızlık Yapıyor

Ayrıca online işlemlere girip güncel tutarımı kontrol ettiğimde 14 tl'lik katma değerli servis ücreti yansıdığını gördüm. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bunun iadesi olmadığını ancak belli bir miktar ücrette indirim yapılabileceğini söyledi, çaresiz kabul ettim. Bugün tekrar kontrol ettiğimde 28 tl katma değerli servis ücreti yansıdığını gördüm ve yine görüştüm.


Temsilci kesinlikle hiç yardımcı olmadı ve katma değerli servislere müdahalenin olamayacağını söyledi. Turkcell'de 11 yılım geçti, daha önce gold plus paketi kullanırken hiç böyle sorunlar olmamıştı. Turkcell ayrımcılık yapıyor. Bu dönem faturasında 28 tl ve 14 tl ücretler silinmezse kesinlikle mahkemeye başvuracağım.

Mustafa 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön