15 Haziran 2016

Turkcell Katma Değerli Servisler Adında Hattımdan Para Alınıyor!

Bu ay katma değerli servisler adı altında 8150 numarası aranmış görünüyor ve karşılığında 0,49 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Müşteri temsilcimiz ile yapmış olduğumuz görüşmede sekreter servisi olduğunu öğrendiğimiz bu numaranın aboneliğinin iptal edilemez olduğunu öğrendik, çünkü abone biz değil karşı tarafmış!


Turkcell kimsenin onayını almadan açmış herkesin sekreter servisi aboneliğini, birini aradığınızda "Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor, sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakınız. " dediği anda telefonu kapatmazsanız 0,49 kuruş size yansıyor demektir. Bu şekilde haksız kazanç sağlayan Turkcell'e ödemiş olduğumuz tutarların iadesini talep ediyorum.

Meryem 151 Okunma

Cevaplar

  • Meryem'in Teşekkür Mesajı17 Haziran 2016

    Teşekkür ederim sorun çözüldü

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 17.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön