24 Ekim 2016 #6760420

Turkcell Katma Değerli Servisler Adına Ücret Yansıdı!

Ben çok uzun yıllardır Turkcell kullanıcısıyım ve şu ana kadar da hiç sıkıntım olmadı. Faturamla ilgili bilgilendirme mesajlarına istinaden detayları incelediğimde katma değerli servisler adına 21.65 TL'lik bir ücret yansıdığını gördüm.


Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda bana uçankuş diye bir servise üye olduğumu söyledi ben olmadığımı servisin iptalini ve ücretin iadesini istedim fakat ücret iadesi yapılamayacağını söylediler. Ücret iadesiyle ilgili bana geri dönüş yapılmasını ve bu tarz üyeliklere karşı hattımın kapalı olmasını istiyorum.

Aylin 161 Okunma

Cevaplar

  • Aylin'in Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Bugün arayıp detaylı bilgi verdiler bir sonraki fatura döneminde ücreti iade edeceklerini söylediler. Teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 26.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyeliği ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön