14 Eylül 2013 #2011045

Turkcell Katma Değerli Servisler Adı Altında Ücret Almış!

Normalde her ay 25 civarı fatura ödeyerek 1 seneden fazladır kullandığım hattım bu ay gelen 80 TL'lik fatura ile beni şoke etti aramalarım ve taramalarım sonucu durduk yere +18'li katma değerli bir yere üye olmuşuz vınnı tabletime takarak kullanıyorum ve şükür +18'le işim olmuyor. Lakin durduk yere habersiz olarak yapılan üyelik sonucu böyle bir fatura ile karşılaşmış durumdayım.


Turkcell faturayı ödememi şikayet etmemi yapacakları bir şey olmadığını gayet rahat şekilde bildirdiler. Sağolsunlar en kötü şekilde çalışmaya devam ediyorlar. Ben yazık diyorum. Gereğinin yapılmasını mağduriyetimin giderilmesini artık insancıl bir şirket olmalarını bekliyorum Para herşey değildir.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ahmet21 Eylül 2013

    Bana hiçbir konuda yardımcı olmayan durduk yere kullanmadığım bir servisin ücretini alan Turkcell firmasını kınıyorum artık bu firmalardan bu ülkenin kurtulması gerekiyor buda halkımıza yani bizlere düşüyor alternatiflerini tercih etmemiz lazım

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön